| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RZ20 |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | BA |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8301 5000 00 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4011617471806 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Sügavus | 20 mm |