| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RX-T 26W/840/GX24D |
| Bränd | Radium |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 1800 lm |
| Kogupikkus | 139 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 49 mm |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 26 W |
| Pakkimistase 1 | 4008597112478 |