RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay image 1
RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005218859
MPN: 862268
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RUCT-M-2051-26-W110-V0 Programmable Relay
ETIM EC001437
Nimivool 16 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 1
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005218859
Muud tehnilised andmed
Laius 38.6 mm
Kõrgus 52.65 mm
Sügavus 36.1 mm
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 110 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Kontakti materjal Nikkel
Ümberlülituskontaktide arv 0
Kirjeldus
Relays for railroad industry - interface RUCT-M-2051-26-W110-V0, 1 NO (double-break), contact gap ≥ 5 mm (2,5+2,5). Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 00.