RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay image 1
RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005218767
MPN: 862265
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RUCT-2013-26-W110-V0 Railroad Relay
ETIM EC001437
Nimivool 16 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005218767
Muud tehnilised andmed
Laius 38.6 mm
Kõrgus 52.65 mm
Sügavus 36.1 mm
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 110 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Kontakti materjal Nikkel
Ümberlülituskontaktide arv 3
Allalaadimised
Kirjeldus
Relays for railroad industry - interface RUCT-2013-26-W110-V0, 3 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 00.