RUC-3013-26-5110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005250064
MPN: 864095
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
ETIM EC001437
Nimivool 16 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Elektriühenduse liik Pistikühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 110 V
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005250064
Muud tehnilised andmed
Laius 38.6 mm
Kõrgus 52.65 mm
Sügavus 36.1 mm
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 110 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Ümberlülituskontaktide arv 3
Allalaadimised
Kirjeldus
Industrial relays RUC-3013-26-5110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V AC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .