RUC-3013-26-1110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005249914
MPN: 864090
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Bränd RELPOL
Kategooriad Elektromehaanilised releed
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nimivool 16 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Elektriühenduse liik Pistikühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Kaitseaste (IP) IP00
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik DC
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005249914
Muud tehnilised andmed
Laius 38.6 mm
Kõrgus 52.65 mm
Sügavus 36.1 mm
Eemaldatavate klambritega No
Ajam, polarisatsioon Polaarsusvaba
Ajam, lülitusomadus Monostabiilne
Vastandkontaktide blokeeringuga No
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 110 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Ümberlülituskontaktide arv 3
Allalaadimised
Kirjeldus
Industrial relays RUC-3013-26-1110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .