| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rubber ring 25 x 48 for cable inlet |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002318 |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 25-35 mm |
| Pakkimistase 1 | 8711426965164 |
| Kõrgus | 30 mm |
| Võru välisläbimõõt | 1 mm |