| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RTW6004 RTW6004 Comp.Part.vert. 600mm plast |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000770 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4011617664604 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Ühendusavadega | No |