| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RTECH MS SEO DALI 200 MNM 3H IP65 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 138 mm |
| Pikkus | 138 mm |
| Kõrgus/sügavus | 48 mm |
| Pakkimistase 1 | 3660191815066 |
| Pakkimistase 2 | 3660191618902 |
| Lambiga | No |
| Tulekindlus "D" | No |
| Kauglülitiga | No |
| Sealhulgas piktogramm | No |