| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RTECH MR EC 20M CGL+ 4I M 3H IP43 JSB |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 187 mm |
| Pikkus | 233 mm |
| Kõrgus/sügavus | 110 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK04 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 40 lm |
| Pakkimistase 1 | 3660191812560 |
| Pakkimistase 2 | 3660191617370 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus/süvispaigaldus |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 110 mm |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Laius | 110 mm |
| Siseläbimõõt | 64 mm |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 200 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | Liitium-ioonaku |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Tunnus-eluiga, L80/B10 at 25 °C | 54000 h |
| Valgusvoog ooteolekus | 100 lm |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 3 h |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Võimsustegur | 0.6 |