RSR52-48D25 Solid State Relay image 1
RSR52-48D25 Solid State Relay
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005261121
MPN: 2615939
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RSR52-48D25 Solid State Relay
Bränd RELPOL
Kategooriad Pooljuhtreleed
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC002055
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1 25 A
Aktiveerimispinge liik DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005261121
Muud tehnilised andmed
Faaside arv 1
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 4 V
Nullhetke lülitus No
Allalaadimised
Kirjeldus
Single-phase sold state relays, industrial RSR52-48D25, zero-crossing or random-on switching, load voltage 480 V AC, control input 4…32V DC. Obciążenie znamionowe AC1 - 25/480V AC