| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RS4 EYE BOLT M5 WITH BALL JOINT |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 10 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 65 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217421952 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |