| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica z tworzywa, seria ECOLINE |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 5902082057956 |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| Minikaitselülitite arv | 0 |
| Pistikupesade arv, Sveitsi standard, tüüp 13 | 0 |
| Pistikupesade arv, Sveitsi standard, tüüp 15 | 0 |
| Pistikupesade arv, Sveitsi standard, tüüp 23 | 0 |
| Pistikupesade arv, Sveitsi standard, tüüp 25 | 0 |