| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria Pieszyce WE:16/5 16/5 4GS |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082007449, 5902082007449 |
| Värvus | Must |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |