| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria KOŁO 16/5 GS R.0-1 M20 IP54 |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711106166, 5907711106166 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 1 |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |