| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria HEL 2*16/5*2C 4GS*4B IP54 |
| Bränd | PCE |
| Kategooriad |
Industrial sockets (CEE)
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082018926, 5902082018926 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| Minikaitselülitite arv | 6 |