| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria ADAMÓW 16/5 16/3 2GS M25 IP54 BEZ ZAB |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082027812, 5902082027812 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |