| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica stacjonarna seria Suwałki 2*32/5*C 2*16*C 4GS*4B FI63 |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082018896, 5902082018896 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 297 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE pistikupesa 32 A | 2x32A5p400V |
| Minikaitselülitite arv | 6 |