| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica przenośna STRZELIN WE:M40 2*63/5 4GS BEZ ZAB. |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082017271, 5902082017271 |
| Värvus | Must |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kere materjal | Kummi |
| CEE pistikupesa 63 A | 2x63A5p400V |