| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica przenośna SOBÓTKA WE:32/5+2M 32/5 2*16*2C IP44 |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082061045 |
| Värvus | Must |
| Laius | 430 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Kummi |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE pistikupesa 32 A | 1x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Minikaitselülitite arv | 2 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |