| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica przenośna seria TWARDOGÓRA WE:16/3-GS+5M 5GS IP67 |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082026976, 5902082026976 |
| Värvus | Must |
| Laius | 260 mm |
| Kõrgus | 215 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 5 |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kere materjal | Kummi |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |