| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica przenośna seria ŚWINOUJŚCIE WE:M25 16/5+BL IP44 |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Seinale paigaldatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711133414, 5907711133414 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 0 |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |