| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica ppoż podtynkowa |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5907711112631 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 157 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Sõnumi liik | Tuletõrje alarm (punane) |
| Raadiosüsteem | No |
| Klaaskettaga | Yes |
| Paberkattega | No |