| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rozdzielnica natynkowa/ podtynkowa „ECOLOGY” - szara |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Katte kuju | Suletud |
| Signal passing door | No |
| Pakkimistase 1 | 5902082064428 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 202 mm |
| Kõrgus | 231 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ridade arv | 1 |
| Katte liik | Kate |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | No |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 6 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | Yes |
| Lukuga | No |
| Earthing terminal block | No |
| Neutral terminal block | Yes |