| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Round wire 8mm StSt (V4A) Coil length approx. 125m |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7221 0010 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Juhi ristlõige | 50 mm² |
| Juhi läbimõõt | 8 mm |
| Juhi materjal | Roostevaba teras |
| Juhi kategooria | Klass 1 = massiivne |
| Pakkimistase 1 | 4013364018808, 4013364018808 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Mass/kaal | 40 kg/100 m |
| Kiudude arv | 1 |
| Juhi materjali kvaliteet | Roostevaba teras 316 (V4A) |