| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Round wire 10mm St/tZn coil length 81m |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Piksekaitse komponendid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7217 2030 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Juhi ristlõige | 78 mm² |
| Juhi läbimõõt | 10 mm |
| Juhi materjal | Teras |
| Juhi kategooria | Klass 1 = massiivne |
| Pakkimistase 1 | 4013364018723, 4013364018723 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud |
| Mass/kaal | 61.73 kg/100 m |
| Kiudude arv | 1 |