ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM image 1
ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480151743
MPN: NSYCAC228RMF
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Ventilatsiooni tarvikud
Päritoluriik* IT
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC000331
Paigaldusviis Kruviühendus
Laius 340 mm
Kõrgus 90 mm
Kapi paigalduslaius 228 mm
Kapi sisseehitamise sügavus 800 mm
Ventilaatorite suurim arv 1
Läbimõõt 0 mm