| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Roof cond. holder StSt f. metal roofs w. standing seam, f. D 20-23 mm |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000507 |
| Paigaldusviis | Kruvitav |
| Rakendus | Plekk-katus |
| Juhi paigaldusviis | Kruviklambriga |
| Juhi läbimõõt | 20-23 mm |
| Hoidiku materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Pakkimistase 1 | 4013364354159, 4013364354159 |
| Haardeulatus | 0.7-8 mm |
| Kanduri pikkus | 45 mm |
| Kanduri materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Juhihoidja koostekõrgus | 14.5 mm |