| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ROOF INCL. DRAIN COVER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000893 |
| Nimimõõde | 335 mm |
| Sisseehitatud seadmete arv | 1 |
| Pindade vahekaugus | 54-75 mm |
| Kanali kõrgus | 25.4 mm |
| Kanali laius | 25.4 mm |
| Pealiskihi vähim kõrgus | 54 mm |
| Külgseina materjal | Metallkangas |
| Pakkimistase 1 | 8712186117091 |
| Alusplaat | Yes |
| Sobib tihendi paigaldamiseks | No |
| Põrandasamba ava | No |
| Sobib süvistatud põrandakanalile (suletud) | Yes |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Sisseehitatava ühiku ava kuju | Nelinurkne |
| Katte eemaldamise võimalus aluselt | Yes |