| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RolloTec wind sensor house electronics white |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Juhtimisseadmed lülitite ja pistikupesade jaoks
Liikumis- ja kohalolekuandurid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001591 |
| Nimipinge | 230 V |
| Mudel | Tuuleandur |
| Tunnusvool | 0 A |
| Sagedus | 0 Hz |
| Pakkimistase 1 | 4011334267614 |