| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Roll of 80 m. heating cable ECflex 10T 795W 230V |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8516 8080 00 |
| ETIM | EC000339 |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvus | Punane |
| Laius | 6.9 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Kaabli liik | Kahesooneline |
| Küttevõimsus | 795 W/m |
| Läbimõõt | 6.9 mm |
| Pikkus | 80 m |
| Suurim hoitav temperatuur | 75 °C |
| Pakkimistase 1 | 5703466224434 |