| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rogowski coil with connecting cable L 1m for measuring nominal primary |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3370 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Mudel | Muul viisil |
| Esmane nimivool | 1000 A |
| Täpsusklass | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4013364467668, 4013364467668 |
| Ava läbimõõt | 95 mm |
| Esmaseid sisendeid | 1 |
| Löögikaitsega | Yes |
| Sekundaarühendus | Kaabel |