| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RMS3002 RMS3002 Comp. base 300mm T5 Rotery |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4011617663461 |
| Laius | 590 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Perforeeritud avad | No |