| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RKN2 4 MS 25 Square cassette blank 200x200mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Mudel | Ruudukujuline |
| Materjal | Messing |
| Vähim sisseehitamise sügavus | 105 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012195959526 |
| Pakkimistase 2 | 4012197218690 |
| Nimimõõde | 0 mm |
| Sisseehitatud seadmete arv | 0 |
| Seadmete arv | 2 |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Paigaldustorude arv | 0 |
| Põrandalt hooldatav | Märg |
| Laius, sisemõõde | 201 mm |
| Seadmekarpide raami osa | No |
| Kasseti kõrgus | 105 mm |
| Pikkus | 201 mm |
| Põrandasüvendi sügavus | 25 mm |
| Nivelleerimiskõrgus | 105-155 mm |