RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL image 1
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL image 2
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL thumbnail 1
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL thumbnail 2
PCB plug-in connector data, THT/THR solder connection, 1.27 mm, Number
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 200
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118570380
MPN: 2562150000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL
Bränd Weidmüller
Kategooriad PCB konnektorid ja klemmid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002637
Ühenduse liik Trükkplaadilt kaablile
Tunnuspinge 125 V
Pooluste arv 8
Talitlustemperatuur -40-85 °C
Elektriühenduse liik Jooteühendus
Liitmiku mudel Kinnitatud liitmik
Nurk, PCB/kontakt 0°/180° (horisontaalne)
Tunnusvool In 1.5 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118570380
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kontakti liik Pistikupesa
Kinnitusviis Jootetina
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Kontaktpinna materjal Nickel/gold
Liigpingekategooria II
Saasteaste 1
Haru pikkus 1.9 mm
Mooduli eralduselementide ühendused 1.27 mm
Ribamärgistuse tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide kontaktid 1.27 mm