| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Building-in aluminum profile for 2 LED strips, wing profile MEDIUM, length 5m |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Measuring cable |
| Voolutaluvusvõime | 0 A |
| Mõõteahela kategooria | Muul viisil |
| Suurim tööpinge | 0 V |
| Pakkimistase 1 | 0754082138808 |
| Komplekt | No |
| Pistikühendus | Muul viisil |
| Isolatsioonimaterjali liik | Muul viisil |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |