| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RFID READER MET SLEUTEL HOUDER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
RFID võtmehoidja
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Sagedus | 0-13.56 MHz |
| Raadiokanali protokoll | Muul viisil |
| Suurim edastuskaugus | 10 mm |
| Mälu tüüp | EEPROM |
| Pakkimistase 1 | 3606481922830 |
| Laius | 94 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Mass/kaal | 153.7 g |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Kere materjal | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |