| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | REYKJAVIK | Table lamp | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Kere värvus | Valge |
| Kõrgus/sügavus | 342 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581396982 |
| Pakkimistase 2 | 5701581396890 |
| Lambipesa | E14 |