| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Restart module ERM 110V 30s |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001440 |
| Ühefaasilise alavoolu valmidus | No |
| DC voolu hüstereesi funktsioon | No |
| Pakkimistase 1 | 8711426393073 |
| Laius | 0.001 mm |
| Kõrgus | 0.001 mm |
| Sügavus | 0.001 mm |
| Väline voolutrafo | No |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Ühefaasilise hüstereesi valmidus | No |
| Kolmefaasilise hüstereesi valmidus | No |
| Kolmefaasilise alavoolu valmidus | No |
| Ühefaasilise ülevoolu valmidus | No |
| Kolmefaasilise ülevoolu valmidus | No |
| Sisaldab funktsiooni DC-pinge alavool | No |
| Sisaldab funktsiooni DC pinge ülevool | No |