| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Earth Leakage Relay RH21M 300mA 0.06s 240V |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Monitoring Relays
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Funktsioon | Kolmefaasilisele toitele |
| Võimalik on vigade registreerimine | No |
| Vooluerinevuse näit | No |
| Rakendusvoolutugevus 1 | 0-30 mA |
| Rakendusvoolutugevus 2 | 0-300 mA |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 3303430561637 |
| Pakkimistase 2 | 3303430561635 |
| Laius | 54 mm |
| Kõrgus | 97 mm |
| Sügavus | 74 mm |
| Nimisagedus | 50-60 Hz |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Tunnuspinge | 220-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 220-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 220-240 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0.06 s |
| Minimaalne seadistatav sisselülitusviivitus | 0 s |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
VigiPacT RH21M is a DIN rail mounting residual current protection relay. It protects against people direct or indirect contact, property fire hazards and motors. It measures the earth leakage current in an electrical installation via its associated toroid. It trips the associated circuit breaker when the set residual operation current is overrun. The operational supply voltage is 220/240VAC 50/60Hz. The current sensitivity is selectable with 2 thresholds 30 mA and 300 mA. The time delay is instantaneous 0.06s. It requires a local manual reset after a fault clearance. The monitored distribution system voltage is up to 1000 VAC 50/60/400 Hz. It is installed on a DIN-rail inside a switchboard and the protection degree is IP40. It must be associated with a compatible Schneider Electric type A toroid or rectangular sensor.