Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-2C-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-2C-1N-030A
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125466666
MPN: OEZ:46666
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-2C-1N-030A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125466666
Kirjeldus
In 2 A, Ue AC 230 V, characteristic C, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A