Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13C-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13C-1N-030A
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125466703
MPN: OEZ:46670
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13C-1N-030A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125466703
Kirjeldus
In 13 A, Ue AC 230 V, characteristic C, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A