Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A-G image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A-G
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125466741
MPN: OEZ:46674
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A-G
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125466741
Kirjeldus
In 13 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A-G