Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125466642
MPN: OEZ:46664
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Bränd OEZ
Kategooriad Diferentsiaal-kaitselülitid (RCBO)
ETIM EC000905
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125466642
Kirjeldus
In 13 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A