Residual current circuit breaker LFN-63-2-030B-K image 1
Residual current circuit breaker LFN-63-2-030B-K
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125464303
MPN: OEZ:46430
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-63-2-030B-K
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125464303
Kirjeldus
In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type B, design K