Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125464235
MPN: OEZ:46423
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125464235
Kirjeldus
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type F, design S