Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125424468
MPN: OEZ:42446
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125424468
Kirjeldus
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A