Residual current circuit breaker LFN-40-2-030A image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-030A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125424437
MPN: OEZ:42443
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-40-2-030A
Bränd OEZ
Kategooriad Rikkevoolukaitsmed (RCCB)
ETIM EC000003
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125424437
Kirjeldus
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A