Residual current circuit breaker LFN-25-2-300F-G image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-300F-G
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125464112
MPN: OEZ:46411
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-25-2-300F-G
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125464112
Kirjeldus
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type F, design G