Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125424093
MPN: OEZ:42409
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125424093
Kirjeldus
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type AC